Patiesie Noziegumi - jauns žurnāls kriminālistikas žanra cienītājiem

 

Virtuozi sērijveida slepkavas, superbagāti mafijas bosi, visu laiku meklētākie noziedznieki, pasaules bīstamākās bandas, ģeniāli blēži un bezbailīgi afēristi – tādi ir jaunā žurnala “Patiesie Noziegumi” galvenie varoņi. No otras puses – izmeklētāji, detektīvi, policisti, kriminālistikas eksperti, psihologi un mediķi, kas pēta, analizē, tvarsta, sēdina un nogalina.

 

No Februāra kioskos un lielveikalos varam meklēt pilnīgi jaunu, vēl nebijušu žanru žurnalu tirgū. Jaunais izdevums iznāks reizi divos mēnešos, būs 80 lpp. biezs un to varēs arī abonēt portālā www.abonesana.lv  

 

Īpašs šis žurnāls ir ar to, ka tajā būs tikai un vienīgi 100% patiesi noziegumu apraksti ilustrēti ar unikālām fotogrāfijām, detalizētām noziegumu vietu shēmām un autentiskām izdzīvojušo liecībām. Noziegumi, kas notikuši dažādos laikos, dažādās pasaules vietās, tai skaitā Latvijā, parāda sabiedrību arī no tumšās tās puses, ļaujot izprast procesus, kas nezinātājam sākotnēji liekas mistiski vai fantastiski.

 

Žurnālu pēc Imagine Publishing licences izdod SIA “Aģentūra Lilita”, kas pazīstama ar žurnāliem Lilit, Cosopolitan, GEO, FHM, Copes Lietas, Nezināmā Vēsture un citiem.