Jaunums – Lilit krāsojamā grāmata pieaugušajiem

 

Vai zinājāt, ka tirgū daudz lielāks pieprasījums šobrīd ir pēc 72 un pat 120 krāsu zīmuļu komplektiem nevis tradicionālajiem 36? Turklāt arvien vairāk tiek pirkti augstākās kvalitātes produkti. Šai tendencei iemesls ir krāsojamo grāmatu popularitātes straujš peaugums kopš 2014. gada vasaras, kad tehnoloģiju nogurdinātie kā traki metās spicēt zīmuļus. Džoanna Basforde, kas radīja pirmo krāsojamo grāmatu-dižpārdokli, ir pārdevusi jau vairāk nekā 1,5 milj. eksemplāru un Francijā pārsitusi pat pavārgrāmatu rādītājus.

Lilit krāsojamā grāmata iznāk buakzina formātā – tā pieejama visās preses tirdzniecības vietās un maksā līdzīgi žurnāliem – 2.98 EUR. Sadarbībā ar Lielbritānijas izdevniecību Future Publishing ir plānots izdot Lilit krāsojamo grāmatu reizi sezonā, savukārt žurnālā Lilit ir atrodama krāsojamā bonusa lapa.

Ir pamats domāt, ka krāsošana pozitīvi ietekmē cilvēka garīgo veselību, palīdz cīnīties ar ikdienas stresu un nogurumu. Ir tik patīkami skatīt, kā melnbalta lapa pārvēršas krāsainā zīmējumā, kas turklāt neņirb un nav pārsātināts ar komerciju. Tāpēc priecājies, ja saņem krāsojamo grāmatu dāvanā!