Žurnālu Četras Sezonas turpmāk izdos Lilita

Saskaņā ar vienošanos starp žurnāla “Četras Sezonas” līdzšinējo izdevēju AMSMedia un SIA “Aģentūra Lilita” sākot ar šī gada decembri Lilita būs šī sabiedrībā ļoti populārā žurnāla izdevējs. Lilita uzņemsies visas funkcijas, kas saistās ar žurnāla komerciālo darbību – ražošanu, izplatīšanu, marketingu un reklāmdevēju apkalpošanu, kamēr AMSMedia turpinās nodrošināt žurnālu ar augstākās kvalitātes īpaši Latvijas lasītājam piemērotu oriģinālu saturu.

Signe Meirāne, žurnāla “Četras Sezonas” galvenā redaktore atzīst, ka redakcijai šāds sadarbības modelis ļaus vēl vairāk koncentrēties jaunu un oriģinālu recepšu, interesantāka, daudzpusīgāka un aizraujošāka satura izstrādei. Savukārt, pilnvērtīga iekļaušanās izdevniecības, kuras darbības fokuss ir augstākās kvalitātes glancēto žurnālu izdošana, sastāvā ļaus gan optimizēt ražošanas procesu un izmaksas no vienas puses, gan vairāk resursu ieguldīt žurnāla popularizēšanā no otras puses.

Aivars Rudzinskis, Lilitas vadītājs piebilst, ka šī sadarbība ir jauns solis izdevniecības attīstībā, kas dos pamatu ne tikai dažādām sinerģijām ar jau esošajiem žurnāliem, bet arī citiem jauniem projektiem. Kulinārija visās tās dažādajās izpausmes formās ir mūžīga tēma, turkāt arvien vairāk tā kļūst par dzīvesstila sastāvdaļu.

Četras Sezonas ar savu galveno misiju – popularizēt kvalitatīvu un daudzveidīgu ēšanu kā neatņemamu mūsdienu akīvā dzīvesstila sastāvdaļu lieliski saderas kopā ar izdevniecības līdzšinējiem centieniem sniegt sabiedrībai patīkamu atpūtu komplektā ar iedvesmu un atbalstu pastāvīgai dzīves kvalitātes uzlabošanai un sevis fiziskai un garīgai pilnveidošanai.

Lilita šobrīd izdod virkni glancēto izdevumu – Lilit un Лилит, Cosmopolitan, GEO, Copes Lietas, Nezināmā Vēsture, Nezināmā Kara Vēsture, Ceļojums Vēsturē, Патрон, Lilit Krāsojamā grāmata, Latvijas Architektūra, Latvijas Būvniecība un tagad arī Četras Sezonas.