Iznācis jauns žurnāls “Четыре Сезона”

Turpinot paplašināt augstas kvalitātes žurnālu klāstu dažādām auditorijām izdots jauns žurnāls “Четыре Сезона”. Šis premium klases recepšu žurnāls krievu valodā iznāks reizi divos mēnešos un lasītājiem būs pieejams gan mazumtirdzniecībā, gan abonēšanā. Turklāt, papildus šiem izplatīšanas kanāliem tā pirmos numurus saņems arī žurnāla “Лилит” pircējas visā Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Tādejādi jau šobrīd “Четыре Сезона” ir kulinārijas žurnāls ar lielāko tirāžu starp līdzīgiem krievu valodā iznākošiem izdevumiem.

Žurnāls “Četras Sezonas”, kas Signes Meirānes vadībā iznāk jau vairāk nekā piecus gadus, ir sevi apliecinājis kā vadošais un prestižākais izdevums premium kulinārijas žurnālu segmentā. Vislabāk to raksturo vairāk nekā 60 unikālas receptes, kuras īpaši katram žurnāla numuram izstrādā un pagatavo žurnāla autoru komanda. Turklāt visas recepšu sastāvdaļas ir tikai no Latvijas veikalos nopērkamiem produktiem.

Tomēr gan “Četras Sezonas”, gan “Четыре Сезона” nav recepšu žurnāli vien. Šeit atrodami gan aizraujoši gastronomisku ceļojumu apraksti, gan Latvijas labāko restorānu apskati, atbilstošu porciju satura atvēlot arī vīnzinībai. Tāpat šeit atradīsiet arī jaunākās tehnoloģijas, aprīkojumu un prakstiskus padomus to pielietošanā mūsdienu virtuvē.

Gan “Četras Sezonas”, gan “Четыре Сезона” atklāj, kā ēst garšīgi un veselīgi, ikreiz dodot iedvesmu kādam jaunam un interesantam ēdienam vienlaicīgi pārāk nesarežģījot gatavošanas procesu, kā arī nepārsniedzot mūsdienu vidusmēra ģimenes budžetu.