Par modi un dzīvesstilu

Vai modes žurnālam saturiski vienmēr ir jābūt no tik augsta plaukta, ka vidusmēra lasītājam bez attiecīgas akadēmiskās izglītības tas nekad nav sasniedzams? Un vai modes žurnāla tirāžai Latvijā ir lemts allaž būt tik zemai, ka reklāmdevējam kaut cik taustāma atdeve nemaz nav iespējama? Vai varbūt viss, kas Latvijas sievietei ir jāzina par modi ir kārtējās sabiedrības “krējuma” burziņu fotoreportāžas ziņu portālos? Vai arī tai vienmēr ir jāmeklē idejas Krievijā un Amerikā izdotajos žurnālos allaž atklājot, ka pie mums jau neko no tā visa tāpat nevar nopirkt?

Ar jauno modes un dzīvesstila žurnālu Lilit Look mēs mēģināsim pierādīt pretējo. Ar ko mēs būsim savādāki?

  1. Iznākšanas biežums. Kamēr stilisti, dizaineri un blogeri savas profesionālās darbības ietvaros lasa modes žurnālus ik mēnesi un pat ne vienu vien, mūsdienu straujajā ritmā dzīvojošai Latvijas sievietei šādai aktīvai sekošanai līdzi modes pasaulei vienkārši nepietiek kapacitātes. Tādēļ Lilit Look iznāk divas reizes gadā, ir nopērkams vismaz divus mēnešus un apkopo vienā izdevumā visu lasītājai aktuālo, koncentrējoties uz konkrēto sezonu.
  2. Izplatība. Lilit ir sevi apliecinājis kā izcils mūsdienu sievietes dzīvesstila žurnāls, tas ir vienīgais medijs Latvijā, kas veiksmīgi un pilnvērtīgi darbojas divās valodās. Iznākot komplektā ar žurnāliem Lilit un Лилит, kā arī atsevišķi, Look sasniedz visplašāko auditoriju no visiem valstī izdotajiem sieviešu žurnāliem! Ņemot vērā esošos TNS datus un abu jubilejas izdevumu pārdošanas rezultātus, var prognozēt Lilit Look pirmā numura auditoriju vismaz 100.000 lasītāju!
  3. Demokrātiksums. Lilit Look saturs ir vienlaicīgi aktuāls un demokrātisks, tā ieteikumi ir samērīgi ar lasītāju ienākumu līmeni.  Lilit Look materiāli ir ne tikai iedvesmojoši, bet arī konkrēti un praktiski. Līdzīgi kā persnoiskais stilists, Lilit Look palīdz veidot lasītājas tēlu dažādām dzīves situācijām, turklāt dara to vienkāršā un saprotamā valodā.
  4. Saturs. Lilit Look ir lasāms žurnāls. Krāšņās ilustrācijas, elegantās fotosesijas ir papildinātas ar tikai Lilit raksturīgiem apskatiem par nozares slavenību dzīvi, intervijām unceļojumu aprakstiem. Lilit Look ir interesanti lasīt, tas atklāj modes un skaistumkopšanas pasauli aizraujošā un saistošā veidā sniedzot motivāciju un iedvesmu sava tēla kopšanai un attīstībai.
  5. Pilns komplekts. Lilit Look redzeslokā būtisku lomu ieņem skaistumkopšana, gadžeti, interjers un pat automašīnas – viss, kas veido lasītājas ārējo tēlu. Mūsdienās pilnvērtīgas dzīves sasniegšanai ir nepieciešams atrast pareizo kombināciju starp apgērbu, meikapu, rotaslietām, aksesuāriem un gadžetiem, tomēr pat šādai perfektai saderībai būs nozīme tikai tad, ja tā nāks no izkoptas vides un protams, pārvietosies atbilstošā auto.

Kādēļ mēs esam tik pārliecināti? Jau 25 gadus mēs veidojam žurnālus pastāvīgi pētot un analizējot savu lasītāju – viņas ikdienu, viņas rūpes, prieku, satraukumu, izaicinājumu un sapņus. Žurnālus, kas iedvesmo turpināt sevi attīstīt un pilnveidot meklējot arvien jaunus ceļus un risinājumus. Žurnālus, kurus pašas lasītākas atzinušas par labākajiem.

Lilit Look – žurnāls, kas radīts izprotot lasītājas patiesās vajadzības 21. gadsimtā.